Certyfikat zgodnośći GS1 dla SKK Etykieta Logistyczna

 

 

 

 

 

SKK Etykieta logistyczna GS1

 

Oprogramowanie służy do wydruku etykiet logistycznych zgodnych ze standardem GS1. Użytkownik ma do wyboru kilkanaście szablonów  najczęściej spotykanych etykiet logistycznych GS1, możliwe jest także stworzenie własnych szablonów, z dowolnymi identyfikatorami zastosowań. System oferuje także drukowanie etykiet na kartony i opakowania jednostkowe.


Szablony etykiet logistycznych zgodne są z wytycznymi organizacji GS1. Etykieta logistyczna jest nośnikiem informacji w łańcuchu dostaw, w którym wszyscy uczestnicy (producent, przewoźnik, dystrybutor, detalista) porozumiewają się wspólnym językiem. To porozumiewanie się jest możliwe dzięki stosowaniu standardów Globalnego Systemu GS1. Dzięki temu są akceptowane przez większość europejskich sieci detalicznych i grup dostawców ze wszystkich krajów europejskich. Możliwy jest wydruk etykiet na palety zawierające jednostki handlowe standardowe jak i niestandardowe, palety jednorodne i niejednorodne, o stałej jak i zmiennej ilości, z numerem partii lub bez jak również określenie rodzaju daty opisującej produkt (minimalna trwałość, maksymalna przydatność, data produkcji lub pakowania). Na każdej z tych etykiet można dodatkowo umieścić numer GLN (Globalny Numer Lokalizacyjny), określający producenta palety.


Proponujemy gotowe i kompleksowe rozwiązanie oparte na drukarce etykiet, oprogramowaniu do drukowania etykiet zgodnych z GS1 i etykietach zgodnych ze standardem GS1. Nasz system znakowania obsługuje nowe symbologie kodów GS1 DataBar (możliwe do stosowania od 1 stycznia 2010r.)


SKK oferuje konsulting zgodnie z potrzebami klienta, szkolenie oraz wersję demo dla zainteresowanych.

© Copyright Drukarki etykiet 2020. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl