Drukarka etykiet Intermec PX4i / PX6iIntermec PX4i / PX6i

 

Intermec PX4i oraz Intermec PX6i to przemysłowe drukarki etykiet o dużej wydajności, które są przeznaczone do pracy ciągłej (24/7) i umożliwiają wydruk na materiałach o szerokości do 17 cm (PX4i – 110mm, PX6i – 167 mm). Są to urządzenia programowalne (tzw. inteligentne) mogące pracować bez połączenia z komputerem.


Odpowiednio zaprogramowana drukarka może pracować samodzielne, co daje możliwość instalacji urządzenia w dowolnym miejscu – dokładnie tam, gdzie są potrzebne etykiety (np. na stanowiskach produkcyjnych lub przy bramie magazynu).Dane do wydruku mogą być wprowadzane przy użyciu klawiatury, pobierane z bazy danych, a także z różnego rodzaju urządzeń elektronicznych - w tym m.in. z wag, sterowników przemysłowych, czytników lub terminali.


Duży przycisk „Drukuj”, mechanizm podawania odklejonych etykiet oraz wyświetlacz i klawiatura do komunikacji z operatorem służą wygodzie obsługi drukarki. Opcja wbudowanej karty EasyLAN (sieciowej Ethernet lub radiowej WiFi) pozwala na szybkie i łatwe podłączenie do sieci, a co za tym idzie - umożliwia korzystanie z danych dostępnych przez ODBC i SQL lub z danych przesyłanych z terminali radiowych.


Możliwość użycia maksymalnie do 7 interfejsów jednocześnie pozwala na pracę z dużą ilością urządzeń zewnętrznych, takich jak: czytniki, wagi, terminale, sterowniki przemysłowe. Urządzenie PX4i ma wszelkie cechy „drukarki internetowej”. Można nim sterować z dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci Internet lub Intranet. Konfigurację drukarki lub aktualizację oprogramowania można wówczas przeprowadzać zdalnie. Komunikaty z ostrzeżeniem - np. o małej ilości etykiet, braku taśmy barwiącej lub uszkodzeniu głowicy - mogą być przesyłane przez drukarkę w postaci e-maila lub SMS-a.


Drukarka może być instalowana w pozycji pionowej, co m.in. pozwala na wykorzystanie jej między innymi w aplikatorach automatycznych.

Intermec Px4i

© Copyright Drukarki etykiet 2020. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl