Intermec PM4iIntermec PM4i

 

Urządzenie Intermec PM4i to solidna, niezawodna i wytrzymała drukarka etykiet, przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych. Jest to urządzenie programowalne, które może pracować bez połączenia z komputerem.

 

Drukarka ma wzmocnioną obudowę i dodatkową osłonę przed zapyleniem. Możliwość użycia maksymalnie do 7 interfejsów jednocześnie pozwala na pracę z dużą ilością urządzeń zewnętrznych, takich jak: czytniki, wagi, terminale, sterowniki przemysłowe. Język programowania drukarki (Fingerprint) pozwala na modyfikowanie sposobu jej pracy w taki sposób, aby jak najlepiej spełniała oczekiwania użytkownika. W pamięci drukarki może zostać umieszczony odpowiedni program wraz z formatami etykiet i bazą danych. Odpowiednio zaprogramowana drukarka może zatem pracować samodzielnie, co daje możliwość instalacji urządzenia w dowolnym miejscu.

 

Dane do wydruku mogą być wprowadzane przy użyciu klawiatury, pobierane z bazy danych, a także z różnego rodzaju urządzeń elektronicznych - w tym m.in. z wag, sterowników przemysłowych, czytników lub terminali. Zazwyczaj operator zaznacza jedynie rodzaj i liczbę potrzebnych etykiet, ewentualnie wprowadza zmienne informacje z klawiatury (np. numer partii, data produkcji), a następnie uruchamia wydruk. Opcja wbudowanej karty EasyLAN (sieciowej Ethernet lub radiowej WiFi) pozwala na szybkie i łatwe podłączenie do sieci, a co za tym idzie - umożliwia korzystanie z danych dostępnych przez ODBC i SQL lub z danych przesyłanych z terminali radiowych. Urządzenie PM4i ma wszelkie cechy „drukarki internetowej”. Można nią sterować z dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci Internet lub Intranet. Konfigurację drukarki lub aktualizację oprogramowania można wówczas przeprowadzać zdalnie.

© Copyright Drukarki etykiet 2020. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl