Drukarka etykiet Intermec PF4iIntermec PF2i / PF4i

 

Intermec PF2i / PF4i to solidne, niezawodne i wytrzymałe drukarki etykiet, przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych. Są to urządzenia programowalne (inteligentne), które mogą pracować bez połączenia z komputerem.


Język programowania drukarki Fingerprint pozwala na modyfikowanie sposobu jej pracy w taki sposób, aby jak najlepiej spełniała oczekiwania użytkownika. W pamięci drukarki może zostać umieszczony odpowiedni program wraz z formatami etykiet i bazą danych (dane te mogą znajdować się w wewnętrznej pamięci albo na karcie CompactFlash). Odpowiednio zaprogramowana drukarka może zatem pracować samodzielnie, co daje możliwość instalacji urządzenia w dowolnym miejscu.


Dane do wydruku mogą być wprowadzane przy użyciu klawiatury, pobierane z bazy danych, a także z różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj operator zaznacza jedynie rodzaj i liczbę potrzebnych etykiet, ewentualnie wprowadza zmienne informacje z klawiatury (np. numer partii, data produkcji), a następnie uruchamia wydruk.


Wyposażona jest w duży przycisk „Drukuj”, mechanizm podawania odklejonych etykiet oraz wyświetlacz i klawiaturę do komunikacji z operatorem, co służy wygodzie obsługi drukarki. Wbudowana karta EasyLAN (sieciowa Ethernet lub radiowa WiFi) pozwala na szybkie i łatwe podłączenie do sieci, a co za tym idzie - umożliwia korzystanie z danych dostępnych przez ODBC i SQL lub z danych przesyłanych z terminali radiowych. Dzięki możliwości korzystania z kilku portów jednocześnie (RS232, USB, Centronics, 2 x RS232, interfejs przemysłowy RS422) drukarka może pracować równolegle z dużą ilością urządzeń zewnętrznych, takich jak: czytniki, wagi, terminale, sterowniki przemysłowe. 

© Copyright Drukarki etykiet 2020. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl