Drukarka etykiet Datamax H-classDatamax-O'Neil H - Class

 

Drukarki etykiet H-class to niezawodne urządzenia przeznaczone do pracy w warunkach produkcyjnych tam, gdzie wymagane są szybki wydruk i bezawaryjna praca non stop przy dużym obciążeniu. Wysoka funkcjonalność, dostępne opcje oraz możliwość dodatkowego oprogramowania drukarek H-class sprawiają, że są one efektywnym i wydajnym narzędziem do drukowania etykiet samoprzylepnych i przywieszek.

 

Urządzenie może być sterowane na 2 sposoby: tradycyjnie - poprzez zewnętrzny komputer, jak i samodzielnie - z wykorzystaniem środowiska MCL. W obu przypadkach użytkownicy docenią zapewne zalety dużego, programowalnego wyświetlacza: większy niż w dotychczasowych wersjach, znacznie podnosi komfort pracy, ułatwia konfigurowanie i umożliwia - w przypadku pracy samodzielnej - stworzenie znacznie bardziej ergonomicznego menu ekranowego.

 

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i procesorowi 200 MHz drukarka charakteryzuje się bardzo krótkim czasem wydruku pierwszej etykiety, co jest szczególnie ważne przy drukowaniu etykiet o zmieniającej się zawartości. Drukarki serii H-class są standardowo wyposażone w 3 porty komunikacyjne (RS232, Centronics, USB) oraz kartę sieciową Ethernet. Opcjonalnie dostępna jest karta radiowa Wi-Fi. Istotną nowością w tej klasie urządzeń są 2 dodatkowe porty USB (oprócz standardowego portu komunikacyjnego USB) oraz slot SDIO – umożliwiające podłączenie urządzeń zewnętrznych (czytnik, waga, klawiatura itp.) i przesyłanie danych (ładowanie programów, czcionek czy też grafiki).


Unikatową cechą drukarek Datamax jest możliwość wbudowania skanera kodów kreskowych do weryfikacji poprawności wydrukowanego kodu kreskowego. W modelach H class dostępny jest też opcjonalnie nawijak wewnętrzny umożliwiający nawinięcie pełnej rolki (do 203 mm). Dzięki temu nie jest konieczne stosowanie nawijaków zewnętrznych, co pozwala na obniżenie kosztów i ograniczenie powierzchni stanowiska roboczego. Jak przystało na najnowszy produkt tej klasy, drukarkę wyposażono w opcję RFID - dostępna jest zarówno wersja dekodująca etykiety RFID w najnowszym standardzie UHF Gen 2, jak również opcja pracy w standardzie HF ISO 15693.


Seria H-class obejmuje drukarki o rozdzielczości 200, 300, 400 oraz 600 dpi i szerokości głowicy 4, 6 i 8 cali – w sumie 12 modeli.


© Copyright Drukarki etykiet 2020. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl