Drukarka etykiet Datamax E-Class MK III


Datamax-O'Neil E - Class Mark III

 

Nowa rodzina drukarek etykiet Datamax-O'Neil E-Class Mark III jest już dostępna w ofercie SKK S.A. Cztery nowe modele przeznaczone są dla producentów towarów, firm logistycznych oraz sklepów detalicznych. Sprawdzą się również w administracji publicznej, służbie zdrowia i branży farmaceutycznej. Drukarki E-Class Mark III są stworzone do zadań prostych oraz bardziej skomplikowanych.


E-Class Mark III zostały wyposażone w wiele emulacji języka i wybór możliwości podłączenia. To pozwala na bezproblemową wymianę istniejących lub instalację nowych drukarek. Dodatkowo, intuicyjny ekran LCD (Pro i Pro+) i szybkie ładowanie mediów oraz taśmy powodują, że drukarki są bardzo proste w obsłudze. W przeciwieństwie do drukarek laserowych i atramentowych, umożliwiają wydruk dokładnie takiej liczby etykiet, jaka jest potrzebna. Urządzenia E-Class Mark III korzystają z bardziej ekonomicznych 300-metrowych taśm barwiących. To dodatkowe źródło niższych kosztów eksploatacyjnych.

Podstawowy model drukarki E-Class Mark III (Basic) wyposażono w port szeregowy oraz USB. Bardziej zaawansowana wersja przeznaczona jest do zastosowań wymagających pracy w sieci, dużej prędkości druku lub nietypowych materiałów eksploatacyjnych (Advanced). Użytkownicy mogą także wybrać model Professional do bardziej skomplikowanych zastosowań, które wymagają rozbudowanego interfejsu, bardzo wysokiej jakości i komunikacji bezprzewodowej. Wersja ta zapewnia dostęp do wyświetlacza graficznego z intuicyjną nawigacją, zegarem, alarmem dźwiękowym, portem USB, bardzo dużą szybkością wydruku i opcjonalną komunikacją WLAN i Bluetooth. Najbardziej zaawansowany model E-Class Mark III (Professional +) przeznaczony jest dla użytkowników, którzy zużywają szczególnie duże ilości materiałów eksploatacyjnych. Posiada wszystkie cechy modelu Professional, oraz dodatkowo umożliwia zamocowanie dużej rolki etykiet.

Drukarka etykiet Datamax-O'Neil E- Class Mark III

© Copyright Drukarki etykiet 2020. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl